Szkoły mają taniej
Plan szablonowy
od 299
179 zł
Specyfikacje:
 • Szybkie wdrażanie
 • Możesz wybrać zdjęcia i kolory
 • Responsywny
 • Pomoc techniczna
Czytaj więcej
Plan indywidualny
Darmowa wycena
Specyfikacje:
 • Twój lub nasz projekt prezentacji
 • Możesz wybrać, dodać i tworzyć wszystko z nami
 • Blog, wizytówka, sklep internetowy i inne...
 • Responsywny
 • Pomoc techniczna
Czytaj więcej
Zadania specjalne
Darmowa wycena
Co oferujemy:
 • Aplikację, wtyczkę, szablon lub system zarządzania i inne..
 • Projekt wizualny, dowolną grafikę
 • Pomoc przy przeniesieniu strony, likwidacja usterki
 • Pomoc techniczna
Czytaj więcej

Podane ceny są cenami netto

Dlaczego szkoły ?

Byliśmy kiedyś dziećmi, niedługo może rodzicami, a osoba która zapisuje dziecko do szkoły coraz częściej szuka informacji w internecie, wiele szkół posiada strony bardzo stare i nieaktualne, a także mało zachęcające. Wychodzimy z propozycją zmiany na lepsze i atrakcyjniejsze oraz bardziej elastyczne dla nowszych urządzeń. Możemy stworzyć również systemy interaktywne dla dzieci, a także systemy informacyjne dla uczniów i nauczycieli. Wystarczy idea, a wykonaniem zajmiemy się my. Zapraszamy do kontaktu!

Co oferujemy ?

Jesteśmy programistami i grafikami, więc wszystko co zawarte w naszej branży możemy Ci zaoferować.
Lubimy wyzwania, nic nie jest trudne - wystarczy spróbować.

Programiści mogą zaoferować stronę internetową w nowoczesnym standardzie wraz z CMS (system zarządzania treścią) lub bez. Naszym ulubionym CMS'em jest WordPress, więc możemy zaoferować oryginalny szablon lub wtyczkę (możesz ją projektować!). Strona internetowa bez CMS'a może być również świetna, jeżeli potrzebujesz tylko wizytówki wraz ze stałymi tekstami i kilkoma zdjęciami możesz użyć naszych projektantów do stworzenia oryginalnego projektu dla Ciebie! Programiści mogą stworzyć niesamowite rzeczy, jeżeli masz pomysł na stronę - skontaktuj się z nami.

Graficy mogą zaoferować wizualną prezentację, jeżeli potrzebujesz dobrze wyglądającego zdjęcia, banneru, szablonu lub ulotki musisz napisać do naszych projektantów! Postarają się Ci pomoć i Ty będziesz mógł pomóc im ze swoim projektem. Kiedy masz świetny pomysł, powinieneś skontaktować się z naszymi projektantami, ponieważ z ich umiejętnościami możemy razem stworzyć coś niesamowitego. Staramy się nie tworzyć limitów z ofertą, więc napisz do nas i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Nasza pomoc dla Ciebie

Wiemy o problemach z konfiguracją pierwszej strony w internecie, więc pomożemy Ci ze wszystkim. Problemy ze stroną internetową lub nie działający klient poczty, masz nas! Nasi klienci otrzymują rok pomocy za darmo! Jesteśmy dostępni całe dnie, więc napisz do nas email lub użyj czat. Jeżeli jesteś naszym klientem ponad rok, możesz kupić "Plan pomocy technicznej" za 39,99 zł/rok.

Co to jest plan szablonowy ?

Plan szablonowy, skierowana oferta dla osób które nie wiążą się z internetem, ale chciały by zaistnieć i promować swoją markę. Szukasz prostego i taniego rozwiązania ? Ten plan jest idealny, wybierasz jeden z rozwijanej cały czas listy dostępnych szablonów, a my dopasujemy go specjalnie dla Ciebie. Wypełnimy go Twoimi tekstami, dodamy Twoje zdjęcia lub wprowadzimy dodatkowe pole specialnie dostosowane dla Ciebie! Skonfigurujemy stornę od A do Z, aby działała jak najszybciej to będzie możliwe, a także pokierujemy Cię w każdym kroku i odpowiemy na wszystkie pytania, odnośnie strony i hostingu, który trzeba mieć do utrzymania strony. Napisz do nas !

Co to jest plan indywidualny ?

Plan indywidualny jest to oferta dla osób, które potrzebują strony dopasowanej do siebie. Może być to prosta wizytówka, a także portal randkowy. Wszystko jest tutaj dopasowane pod klienta, a także dopracowane z klientem. Klient zarządza projektem (pomaga w projektowaniu, aby wszystko wyglądało i zawierało informacje, które potrzebuje i chce przekazać odbiorcom). W tej ofercie wykonujemy całość od zera, tworzymy unikatowe środowisko i strukturę pod każdą stronę, tak aby klient był zadowolony, kontakt z klientem jest tutaj istotnie ważny, ponieważ sprawdza on naszą pracę i wprowadza ewentualne poprawki do projektu. Każda strona wyceniana jest indywidualnie. Napisz do nas !

Zadania specjalne

Zadania specjalne, czyli oferta dla osób które potrzebują czegoś więcej - mają świetny pomysł, chcą stworzyć własną aplikację lub system zarządzania treścią, klient pomaga na każdym kroku aplikacji, wszystko jest z nim omawiane i tworzone specjalnie dla niego od zera. Stwórz coś własnego !