Create an image of your own brand.

We deal with the below sections of the internet. Click on the section for details.

Web Page

Web pages celebrate their triumphs. Today no one can imagine running a business without a proper back office. What can we do for you? It's simple, we will build useful pages and web sites. Our landing pages will allow your customers to make the right shopping, registration, or other purchases.

Own application

Do you have an idea for an application or service on the internet, would you like to implement it? We encourage you to contact us, after which you will receive a comprehensive graphic and development consulting service, we will cooperate at every step of the project to make it possible to refine the design in every detail.

Perfect Design

The visualization of your brand is significant. We will provide you with carefully selected and balanced details that will add charm and will allow your customers to focus on the most important elements of your virtual presentation. We also create business cards, posters, banners, or even logos.

E-Commerce

Online sales are growing every year, even personal items are displayed (books, t-shirts, or webinars). Get your customers up and running, with us at your side - we also offer technical support.

A few of our projects

Join the group of satisfied customers.

Feedback from our customers

What do our customers value and why do they recommend our services to their friends?

Z firmą RivCode pracuję już kilka lat. Bardzo sobie chwalę tę współpracę. Pan Michał projektował stronę internetową mojej firmy oraz reklamę na Facebooku. Miałam możliwość wyboru wyglądu strony i grafiki oraz w trakcie projektowania cały czas byliśmy w kontakcie, więc projekty zostały zrobione dokładnie tak, jak chciałam. Realizacja była szybka, a cena bardzo atrakcyjna. Kiedy czegoś potrzebuję, bardzo szybko dostaję fachową pomoc. Bardzo polecam firmę RivCode i Pana Michała jako sumiennego i szybkiego współpracownika, który zawsze jest dostępny i można niego liczyć w każdej sprawie.

Małgorzata Filipowicz

Z firmą RivCode pracuję już kilka lat. Pan Michał projektował moją stronę internetową i niedawno proste rozwiązanie sklepu internetowego. Zawsze, kiedy chcę wprowadzić zmiany służy swoją pomocą i wiedzą dla jak najlepszego efektu i rezultatu. Polecam serdecznie współpracę z firmą RivCode jako solidnego i elastycznego partnera w biznesie.

Katarzyna Wnękowska Coach (Nie) Spełnionych Kobiet i właścicielka Kataliza Coaching

Jeśli ważna jest dla kogoś sprawna komunikacja z osobami tworzącymi stronę, otwartość na wprowadzanie zmian, które rodzą się podczas tworzenia, a także wsparcie przy poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i terminowość, to polecam RivCode.

Anna

Z firmą RivCode miałam przyjemność pracować już dwukrotnie i muszę przyznać, że z projektu na projekt współpracą przebiegała sprawniej. Zamówienia były zrealizowane na czas i zgodnie z wytycznymi. W obliczu jakiś trudności, niezrozumienia funkcjonalności strony, zawsze dostawałam fachową pomoc i wsparcie, co jest niezwykle cenne, szczególnie kiedy nie jest się w tym obszarze fachowcom. Szczerze polecam i zachęcam do współpracy z firmą RivCode.

Magdalena Perz

Z firmą RivCode pracuję od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna i bardzo dynamiczna obsługa, duża elastyczność oraz cierpliwość w trakcie pracy. Bardzo ważne było dla mnie wsparcie techniczne już po zakończeniu projektu, otrzymywałam szybkie, wyczerpujące odpowiedzi i podpowiedzi – było i jest to dla mnie niezmiernie ważne. Bardzo polecam!

Aneta Chochół-Kiss

Elegant. Clean. Simple.

Every customer deserves a clean and nice product,
Therefore we try to provide the most satisfying final effect.

It's time for your move

You have a question and maybe a ready idea?
Report to us and we will take care of the rest.