O nas

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy programistami i grafikami, którzy poszukują ciekawych projektów i wyzwań w swojej branży. Pasjonaci i entuzjaści, otwarte i młode umysły - którymi staramy się działać cuda. Tworzymy strony i projekty graficzne wiele lat, wcześniej oddzielnie - czasem również wspólnie. Kochamy to co robimy, a to liczy się najbardziej.

Programiści mogą zaoferować stronę internetową w nowoczesnym standardzie wraz z CMS (system zarządzania treścią) lub bez. Naszym ulubionym CMS'em jest WordPress, więc możemy zaoferować oryginalny szablon lub wtyczkę (możesz ją projektować!). Strona internetowa bez CMS'a może być również świetna, jeżeli potrzebujesz tylko wizytówki wraz ze stałymi tekstami i kilkoma zdjęciami możesz użyć naszych projektantów do stworzenia oryginalnego projektu dla Ciebie! Programiści mogą stworzyć niesamowite rzeczy, jeżeli masz pomysł na stronę - skontaktuj się z nami.

Graficy mogą zaoferować wizualną prezentację, jeżeli potrzebujesz dobrze wyglądającego zdjęcia, banneru, szablonu lub ulotki musisz napisać do naszych projektantów! Postarają się Ci pomoć i Ty będziesz mógł pomóc im ze swoim projektem. Kiedy masz świetny pomysł, powinieneś skontaktować się z naszymi projektantami, ponieważ z ich umiejętnościami możemy razem stworzyć coś niesamowitego. Staramy się nie tworzyć limitów z ofertą, więc napisz do nas i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Co robimy ?

Wiemy, jak ważne jest tworzenie nowych rozwiązań, dlatego do każdego zadania podchodzimy inaczej. Staramy się tworzyć naprawdę coś pięknego, jeżeli również interesujesz się nowymi technologiami lub tworzysz swoje projekty, chciałbyś do nas dołączyć lub coś nam pokazać, jesteśmy otwarci na kontakt.